Collection: Packs
Best value for money, delivered to homes across NSW and the ACT.
All items are gluten free, from small enough for two, through to meat & veg boxes to keep the whole family fed and happy!
"Got a meat pack delivered and I was shocked at how much we got! Amazing value for money, great quality, cannot recommend them enough!" Caitlyn Thomas
"Been getting our meat packs from these guys the last few months. Highly recommended." Troy Standen
We're NSW's first and only accredited gluten free butcher, accredited by Coeliac Australia.
NO changes can be made to packs or swaps of products

- Regular price
- $350.00
- Sale price
- $350.00
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per

12 freezer-ready packs to make your meal planning easy
- Regular price
- $250.00
- Sale price
- $250.00
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per

Our most popular value pack! Farm-fresh meat, fruit & veg - your family's week sorted
- Regular price
- $220.00
- Sale price
- $220.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $200.00
- Sale price
- $200.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

Family favourites - great value meat, fruit & veg
- Regular price
- $185.00
- Sale price
- $185.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

Just Meat! A carnivore's favourite mixed pack.
- Regular price
- $170.00
- Sale price
- $170.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

Five favourites for quick and easy evening meals
- Regular price
- $135.00
- Sale price
- $135.00
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per

Our popular smaller pack of meat, fruit & veg for the family
- Regular price
- $110.00
- Sale price
- $110.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $85.00
- Sale price
- $85.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $75.00
- Sale price
- $75.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

Five favourites for quick and easy evening meals
- Regular price
- $70.00
- Sale price
- $70.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $55.00
- Sale price
- $55.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

The freshest fruit & veg, perfect for families up to 4
- Regular price
- $55.00
- Sale price
- $55.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
- Page 1 of 2
- Next page